Soutěž s LaLigou o věcné ceny a vstupenky na zápas Sevilla FC vs. FC Barcelona!

O co hrajeme?

V 6 soutěžních kolech se hraje o dres fotbalových klubů LaLigy, čepici, batoh, tašku, Bluetooth reproduktor, držák na mobil či fotbalový míč:

  • v 1. kole soutěže se hraje o míč, dres Real Madrid a dres Sevilla FC;
  • v 2. kole soutěže se hraje o batoh, dres Valencia CF a dres FC Barcelona;
  • v 3. kole soutěže se hraje o tašku LaLiga, čepici LaLiga a Bluetooth reproduktor, držák na mobil, dres Real Madrid, a dres Atlético Madrid;
  • ve 4. kole soutěže se hraje o míč, dres Betis Sevilla a dres FC Barcelona;
  • v 5. kole soutěže se hraje o batoh, dres Valencia CF a dres Atlético Madrid;
  • v 6. kole soutěže se hraje o tašku LaLiga, čepici LaLiga a Bluetooth reproduktor, držák na mobil, dres FC Barcelona a dres SD Eibar.

To ale není vše! Po skončení všech 6 kol proběhne slosování ze všech zúčastněných a jeden šťastný výherce vyhraje 2 vstupenky na zápas LaLigy Sevilla FC vs. FC Barcelona, 2 letenky a LaLiga fanouškovské předměty. Celé je v režii DIGI CZ!

Do kdy hrajeme?

Soutěžíme v každém kole do oficiálního začátku daného soutěžního zápasu. Poslední kolo soutěže proběhne 22.2.2020, tj do oficiálního začátku posledního soutěžního zápasu. Čas odeslání odpovědi prostřednictvím formuláře na naší webové stránce www.zazijfotbal.cz rozhoduje o zařazení odpovědi do soutěže. Odpovědi odeslané po oficiálním začátku daného soutěžního zápasu v každém kole nebudou do soutěže zařazeny, tak to nezmeškejte!

Jak hrajeme?

Napište nám v každém soutěžním kole do oficiálního začátku daného zápasu (poslední kolo proběhne dne 22.2.2020) váš tip na naši otázku: „Jaký bude celkový výsledek zápasu, kdy padne poslední gól v daném zápase a kdo bude jeho střelcem?“ Vaši odpověď nám zašlete prostřednictvím formuláře uvedeného na naší webové stránce www.zazijfotbal.cz. V každém soutěžním kole vyhrávají 3 soutěžící, kteří tipovali správně, nebo jejich tip výsledku, času posledního gólu a střelce posledního gólu byl nejblíže ke správné odpovědi. V případě shodných tipů rozhoduje čas jejich odeslání.

Po skončení posledního kola proběhne slosování ze všech soutěžících ze všech kol a jeden výherce vyhraje 2 vstupenky na zápas LaLigy Sevilla FC vs. FC Barcelona, konaný dne 5.4.2020, 2 letenky a fanouškovské předměty.

Podrobná pravidla soutěže s LaLigou o věcné ceny a hlavní cenu na zápas Sevilla FC vs. FC Barcelona, včetně letenek a fanouškovských předmětů.